Stoiska handlowe, Budowa i Projektowanie

Stoisko usługowe manicure express 21W czasach walki o klienta oraz konkurencji, która nigdy nie śpi, nie wystarczy już dysponować dobrą, rzetelną marką i najwyższej klasy produktem. Trzeba zadbać także o jego odpowiednią ekspozycję na wszelkiego rodzaju wystawach, konkursach oraz w galeriach handlowych. Postawić na nowoczesny, przyciągający oko design, funkcjonalność stoiska handlowego, które musi sprawdzić się na niewielkiej zwykle przestrzeni, a do tego na pomoc fachowców, którzy nie tylko umiejętnie Was do tego wydarzenia przygotują, ale też zaoferują wsparcie w czasie jego trwania. Co zatem otrzymujecie, decydując się na pracę z nami?

1. Wykwalifikowany personel
Nasz zespół tworzą ludzie, którzy znają się na swoim fachu i wiedzą jak zrobić stoiska targowe czy handlowe. Dyplomowani architekci posiadający wykształcenie kierunkowe i doświadczenie, najlepiej poświadczające ich umiejętności.

2. Kompleksowe doradztwo

Na projektowaniu i budowie stoisk handlowych nie musisz znać się sam – nasz personel podpowie, z jakich rozwiązań skorzystać, aby zoptymalizować koszty i zmaksymalizować sprzedaż.

3. Indywidualny projekt

Nie wierzymy w uniwersalne rozwiązania. Wierzymy w rozwiązania, skrojone na miarę każdego z naszych klientów z osobna. Dlatego uważnie wysłuchujemy Twoich planów, potrzeb i uwag i dopiero na ich podstawie opracowujemy projekt, który najlepiej będzie im odpowiadał.

Stoisko-handlowe4. Bogate zaplecze produkcyjne i logistyczne
W naszej firmie jesteśmy samowystarczalni. Oferujemy kompleksową opiekę, od projektowania, aż przez wykonanie. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy materiałów, aby zagwarantować naszym klientom maksymalną satysfakcję z realizacji zlecenia.

5. Transport, montaż i demontaż
Zajmujemy się dowozem stoiska handlowego na miejsce. Oferujemy także szybki, sprawny montaż, a także demontaż już po zakończeniu ekspozycji. W razie potrzeby, świadczymy także wsparcie techniczne w czasie funkcjonowania stoiska.

Ponadto gwarantujemy terminowość wykonania zlecenia oraz jego zgodność ze wszystkimi normami, w tym z zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Doskonała organizacja ekspozycji towaru sprawi, że Państwa stoisko handlowe przyciągnie klientów, a Ty będziesz wracał do nas z każdym podobnym zleceniem.