O firmie

Witamy Państwa na stronie ExpoShow.pl należącej do spółki SPS stoisko.com Sp. z o.o.. Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą targową w Polsce i za granicą. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z profilem naszej działalności, oraz możliwościami jakie oferujemy naszym Klientom.

TWORZYMY
Z PASJĄ

Posiadamy własne biuro projektowe, w którym doświadczeni architekci z wieloletnim stażem, projektanci, graficy 3D i 2D oraz technolodzy zaprojektują dla Państwa stoisko targowe spełniające wszystkie Państwa oczekiwania. Umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy w branży, owocują doskonałą znajomością zagadnień związanych z technologią budowy stoisk targowych, możliwych do wykorzystania materiałów i rozwiązań technologicznych.
harmonogram
Harmonogram prac:

1) Konsultacja zlecenia
Swoją pracę rozpoczynamy od rozmowy z Klientem na temat zabudowy targowej, która ma powstać. Omawiamy oczekiwania i możliwości, przedstawiamy możliwe rozwiązania do zastosowania oraz zatwierdzamy wstępny budżet zlecenia.

2) Przygotowanie koncepcji
Na tym etapie wizualizujemy to co udało się ustalić wcześniej. Przedstawiamy bryłę, która będzie charakteryzować dane stoisko targowe. Na tym etapie widać już pierwsze efekty naszej pracy, które dają Klientowi wyobrażenie o finalnym rezultacie. Dział projektowy jest w stanie wykonać projekt w przeciągu 4 dni roboczych.

3) Wycena i podpisanie umowy

KREATYWNY
DESIGN I FORMA

Po zatwierdzeniu koncepcji, znamy już dokładne wymiary stoiska oraz materiały i technologie, które będą użyte. Możemy zatem dokonać formalności w postaci podpisania umowy w której zobowiązujemy się do dostarczenia stoiska z dokładną specyfikacją na dany termin.

4) Budowa
Kolejny etap to rozpoczęcie budowy. Nasze prace prowadzone są w profesjonalnych zakładach stolarskich i ślusarskich. Nowe i profesjonalne maszyny, dają gwarancję najwyższej jakości wykończenia konkretnych elementów.

  • stoiska targowe typowe (płyta meblowa, pleksiglas ologowanie z PCV) wykonujemy już w 3 tygodnie
  • stoiska indywidualne (mdf lakierowany, HPL, szkło, stal nierdzewna) wykonujemy już w 4 tygodnie
  • stoiska nietypowe (kompozyty, akryl, aluminium, styrodur, dibond) wykonujemy już w 5 tygodni

5) Transport i montaż
Finalnym etapem współpracy jest transport i montaż na miejscu wystawiennictwa. Każde targi czy galeria mają swoje wymagania co do stoisk na ich terenie, kontaktujemy się z nimi wcześniej ustalając wszystkie niezbędne warunki montażu stoiska. Po zakończonym evencie możemy również zająć się demontażem stoiska, jego konserwacja i magazynowaniem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firma w celu podjęcia owocnej współpracy. Nasz dział ofert przygotuje dla Państwa pełną ofertę w zaledwie 48 godzin.